130.) Pesterzsébeti istentisztelet (1h00m17s)

Isten kezében (2002.)

A novemberi családi istentiszteleten igét hirdet: Győri János Sámuel, orgonál: Bencze István, a liturgiai szolgálatban részt vesznek: Orbán Peti, Orbán Péter, Orbán Dóri, Horváth Kornél. Énekkel szolgál a gyülekezet énekkara (karvezető: Márkus Jánosné), és a kamarakórus (vezényel: Fűke Vera). Művek: Lisznyai Gábor: Szent érzelem, Bach korál, Gárdonyi Zoltán: Bocsásd meg Úristen, ének az Eperjesi Graduálból, és Urbán Nóra: Meglátni Jézust, Légy te az első nékem. Győri János Sámuelné köszönti a gyülekezet születésnaposait, a záróimádságban részt vesz: Fekete Zsófi és György Gáborné. Kezdőének: 52, 9. liturgia, oltár előtti ige: 1Móz.3,1-10, főének: 385, az igehirdetés alapigéje: Lk.19,1-10, záróének: 260.

Szerkesztő: Fabiny Tamás, rendező-operatőr: Horváth Tamás H.S.D