157.) Pünkösdi evangélikus istentisztelet közvetítése felvételről Sepsiszentgyörgyből (1h00m18s)

(2008. május 11.)

A templom felszentelésének 10. évfordulóján igét hirdet: Zelenák József evangélikus lelkész, esperes, püspökhelyettes, orgonál: Kerekes János, verset mond: Kopacz Dósa Beáta (Dsida Jenő: Pünkösdi várakozás), köszöntőt mond: Puskás Bálint, a Máltai Szeretetszolgálat elnöke, alkotmánybíró. Közreműködik a „Jubilate Deo” kórus: 54. genfi zsoltár (kórusvezető: Pál Gecse Mihály). A gyülekezet felügyelője Hankó Dénes, segédlelkésze Nagy Adél. Az igehirdetés alapigéje: Rm 8,9-11. Az istentisztelet végén a gyülekezet a Himnuszt énekli.

Szerkesztő-kommentátor: Barlay Tamás, vezető operatőr: Sára Balázs, rendező: Horváth Tamás