29.) „Itt vagyok, engem küldj” - az evangélikus fiatalok III. Szélrózsa találkozója (30m04s)

Szegletkő (2000. augusztus)

Mintegy ezer evangélikus fiatal gyűlt össze a Debrecen melletti Dorcas campingben, hogy a fenti bibliai mottó jegyében együtt töltsön négy napot. A műsor a gazdag programkínálat keresztmetszetét adja, felidézve a legemlékezetesebb előadásokat, istentiszteleteket, koncerteket, kerekasztal beszélgetéseket. A műsorban megszólal: Bencze Imre evangélikus lelkész, Makoviczky Gyula elnök MEVISZ, Balog Zoltán református lelkész, Viva Voce Kórus, Horváth Kálmán bemondó, előadóművész, Joób Árpád népzenész, Weltler János megválasztott felügyelő Nyugati (Dunántúli) Egyházkerület, Ittzés János megválasztott püspök Nyugati (Dunántúli) Egyházkerület, Gryllus Dániel, Robbert van der Ende (Hollandia), Szemerei Hajnalka, Geszti Péter, Varga Sándor munkatárs (Magyar Ökumenikus Szeretetszolgálat), Roszík Gábor evangélikus lelkész, Promise együttes, Bálint Zoltán vízmérnök, misszionárius, Et Cetera Együttes Finnország, ifj. Hafenscher Károly evangélikus lelkész.

Szerkesztő-riporter: Fabiny Tamás, műsorvezető: Gáspár Mónika, operatőr: Zalányi Ferenc H.S.C, rendező: Tóth Béla