41.) A gyermek az egyházban (1h00m27s)

Isten kezében (2001. május 26.)

A gyermeknap kapcsán készült műsor segítségével megismerkedhetünk olyan egyházi hátterű szervezetekkel, kezdeményezésekkel, amelyeknek célja, hogy a gyermekek minél rendezettebb lelki, fizikai környezetben növekedhessenek. A műsorban megszólalnak: Szabóné Mátrai Mariann evangélikus lelkész, Fodorné Pecznyik Zsuzsa vezető óvónő (Szivárvány Evangélikus Óvoda – Nagytarcsa), Fábiánné Kizur Anikó óvónő, Döbrentey Ildikó meseíró, Kothenz János, a VEMAFA Alapítvány elnöke, Balogh Krisztián, Faragó Zoltán, és Bereczki Zoltán segítők, Dobó László, a szegedi Önkormányzat Ifjúsági- és Sportbizottságának elnöke, Osváth Viola gyermekpszichológus, Smidéliusz Gábor evangélikus lelkész (Nagytarcsa), Gazdagné Nemes Viktória főiskolai tanár (kőbányai evangélikus gyülekezet). Flavio Depaula SDB segítő (Szűz Mária Lelkészség), Gaál Éva festőművész, Gryllus Dániel előadóművész, Gryllus Dorka, Gryllus Vilmos, valamint a gyerekek.

Szerkesztő: Barlay Tamás, Fabiny Tamás, operatőr: Sibalin György, rendező: Wiegmann Alfréd