9.) A genfi Ökumenikus Központ (35m11s)

Szegletkő (1997. augusztus)

A genfi székhelyű egyházi világszervezetek munkatársai mutatják be szervezeteik történetét és munkáját (Egyházak Világtanácsa, Európai Egyházak Konferenciája, Református Világszövetség). Megszólalók: Konrad Raiser főtitkár (Egyházak Világtanácsa), Wesley Ariarajah főtitkárhelyettes, Miriam Lutz segélyezési szervező, Myra Blyth lelkész, igazgató, Melaku Kifle menekültügyi szervező, Nils Cartensen újságíró, George Lemopoulos végrehajtó titkár, Robin Gurney programigazgató (Európai Egyházak Konferenciája), Milan Opoćensky főtitkár (Református Világszövetség), Seong-Won Park végrehajtó titkár (Református Világszövetség).

Szerkesztő-műsorvezető: Fabiny Tamás, operatőr: Szentesi Zsolt, rendező: Hevér Zoltán